Google Yorumları


Sokak Medya’ya teşekkürler

İnanılmaz tema ve birinci sınıf destek… Benim acemi olduğum bu konuda tereddüt ederek sorular sorarken, onlar zevkle bütün soru işaretlerimi giderdiler. Sokak Medya’nın samimi ekibine teşekkürler… 🙂

Kısa Süreli Tasarım Teslimatı

ANADOLUFAN ekibi olarak teşekkürler 🙂 Fanbalans.com , Sokak Medya web ajansı, tasarım ve etkili SEO ile 2 haftadan daha kısa bir sürede tasarlandı ve teslim edildi.

Hoş Tasarımlar

Bu ajans ilk denemede tasarımı buldu, paketin tamamını makul bir bütçeyle teslim etti ve isteğime göre düzenlemelere hala devam ediyor. Harikasınız..!!

Google'da bir inceleme yazın

Facebook, İnstagram Yorumları


Hızlı ekip!

Bir gecede tüm tasarımlarımı tamamlayıp ardından bir yıl önce trafiğimizi yükselten bir seo kampanyasını uyarladı. Satışlarımız tavan yaptı. Sokak Medya bu müşteri uyumunu seviyoruz..

7/24 Destek

İstediğim bütün tasarımları eksiksiz ve hızlı şekilde yaptığınız için sağolun Mustafa Kemal bey, iletişiminizin samimiyeti sizi eşsiz yapan.

Sorunsuz iletişim

Buradan sınırsız sunucu satın aldım. Tasarım ile site bağlantılarımın kullanımı çok kolay.. Müşterilerim rahatlıkla konum bulup ev satın almak için bana ulaşabiliyorlar. Sizi tüm tanıdıklarıma tavsiye edeceğim.

Facebook'ta bir inceleme yazın